درباره ما

درباره فروشگاه اینترنتی السان :

نورپردازی یکی از مهمترین مشخصه های دکوراسیون مدرن در جهان کنونی است . عمده ترین نقش در نورپردازی بر عهده چراغ هاست. چراغ خوابهای فانتزی سه بعدی اتفاقی نو و تازه در صنعت نور پردازی اند که می توانند به  دکوراسیون جلوه ای خاص بخشند و کانون توجه همگان شوند. طراحی این چراغ ها به گونه ای است که می توانند آرامش را به محل زندگی شما هدیه دهند.

طراحی خارق العاده از جنس چوب طبیعی و اکرلیک باعث خلق آثاری زیبا ، چشم نواز و متفاوت شده است که می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند. مهمترین ویژگی این چراغ ها را می توان امکان طراحی بی نهایت مدل ، الگو ، شکل و انواع طراحی چهره و تایپوگرافی و غیره دانست .چراغ خواب های سه بعدی محصولاتی چشم نواز و متفاوت جهت دکوراسیون مدرن منازل امروزی در سراسر جهان می باشند که ما برآنیم با کیفیت ترین این محصولات در ایران را عرضه کنیم.

فروشگاه اینترنتی السان با استفاده از تیمی مجرب و قوی از پیشگامان تولید چراغ خواب های سه بعدی بوده و اولین وبسایت متمرکز در فروش اینترنتی این دست آباژور ها در ایران است. این فروشگاه بزودی طیف بسیار وسیعی از چراغ خواب های سه بعدی و سایر لوازم مرتبط با این حوزه و دکوراسیون مدرن را عرضه خواهد کرد.این فروشگاه همچنین در زمینه طراحی چهره و نیز طراحی و اجرای تندیس جهت مراسمات مختلف آماده همکاری با سازمان ها و نهاد های مختلف است. ضمنا فروشگاه اینترنتی السان اولین و تنها فروشگاه اختصاصی در زمینه فروش آباژور های سه بعدی در ایران است که دارای مجوز مربوطه از وزارت صنعت ، معدن و تجارت و دارای نماد اعتماد الکترونیکی است.

شما می توانید انواع مختلف محصولات ما را در این صفحه ببینید. همچنین در اینجا می توانید در مورد چراغ خواب های سه بعدی بیشتر بخوانید.

فروشگاه اینترنتی السان