طراحی اختصاصی چراغ خواب

شما می توانید مطابق با سلیقه خودتان ، آباژور اختصاصی خود را طراحی کرده و سفارش دهید !
از مهم ترین ویژگی های چراغ خواب های بالبینگ قابلیت سفارشی سازی و طراحی اختصاصی در آنهاست . در این نوشته روال کاری و شرایط طراحی اختصاصی انواع آباژور ها را بیان خواهیم کرد. در صورتی که نیاز به آشنایی با اصول کلی و طرز کار چراغ خواب ها و سایر مشخصات آنها را دارید مقاله چراغ خواب سه بعدی چیست؟ را مطالعه کنید. انواع مختلف آباژور های سه بعدی ، آباژور های تایپوگرافی و آباژور های چهره قابل سفارشی سازی و طراحی اختصاصی می باشند که در ادامه هرکدام از این انواع مختلف را بررسی خواهیم کرد.

آباژور چهره :

یکی از محبوبترین و پرفروش ترین انواع چراغ خواب ، آباژور اختصاصی چهره یا همان بالبینگ چهره است. در این نوع آباژور ، چهره دلخواه شما روی صفحه شفاف اکریلیک حکاکی شده و توسط پایه نوری چراغ ، با تابش نور به صفحه ، چهره حکاکی شده درخشان و نورانی می شود. با آباژور چهره شما می توانید چهره عزیزانتان را ماندگار کنید و به آنها یک هدیه متفاوت و اختصاصی دهید. ما در فروشگاه اِلسان با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ، چهره عزیزانتان را یه یک شب خواب دکوراتیو فوق العاده تبدیل می کنیم.

 

طراحی اختصاصی چراغ خواب چهره


شرایط و روال کاری سفارش آباژور چهره اختصاصی:

در مورد سفارش چهره به این علت که می بایست تصاویر انتخابی مشتری بررسی و انتخاب شوند و سایر ویژگی ها (از قبیل متن کنار عکس ، ابعاد ، طراحی اختصاصی قاب و…) هماهنگ شوند ، سفارش از طریق وبسایت انجام نمی شود و نیاز به ارتباط و تعامل دو طرفه با مشتری است. لذا جهت ثبت این گونه سفارشات ابتدا از قسمت تماس با ما (از طریق کانال تلگرامی ما ، ارتباط از طریق واتس آپ یا ایمیل) اقدام به برقراری ارتباط کنید. پس از برقراری ارتباط ، ابتدا روال کاری هماهنگ شده و سپس تصویر یا تصاویر ارسالی شما بررسی شده و سفارش آماده و ارسال خواهد شد.

در سفارش آباژور چهره مراحل زیر طی خواهند شد :
ارسال روال و مشخصات کار => انتخاب و تایید عکس => طراحی و اجرای نمونه اولیه از عکس انتخابی => تایید نمونه طراحی شده توسط مشتری => تعیین ابعاد ،متن ، قاب و سایر ویژگی های کار نهایی => اقدام جهت پرداخت هزینه کار نهایی => اجرای کار نهایی طبق سفارش => ارسال سفارش به آدرس مشتری توسط پست

نکات مهم در سفارش آباژور چهره :

– مهم ترین فاکتور ها در قیمت یک آباژور چهره کیفیت طراحی و اجرای چهره ، گارانتی چراغ ، ایمنی چراغ ، عمر مفید چراغ و امنیت در خرید می باشد ، لذا فریب قیمت های کمتر کالاهای بی کیفیت ، یکبار مصرف و نیز فروشگاه های نامطمئن را نخورید.
کیفیت تصویر ارسالی شما با کیفیت طرح نهایی ارتباط مستقیم دارد.
ابعاد طرح نهایی ، شکل قاب و رنگ نور پایه (تک رنگ یا ریموت دار) با هماهنگی شما تعیین می شود.
هرچه تصویر از نزدیک چهره فرد را ثبت کرده باشد جزییات چهره بهتر نمایان خواهد شد.
جهت بالاتر رفتن کیفیت کار ، بهتر است تصویر یک نفره یا دو نفره باشد و نه بیشتر.
امکان افزودن اسم یا متن کوتاه به صورت انگلیسی یا فارسی به کار چهره وجود دارد .
بعد از دریافت تصویر ، جهت آماده کردن نمونه اولیه 20 درصد از قیمت نهایی طرح دریافت خواهد شد.
هزینه کلی کار چهره بسته به ابعاد و سایز درخواستی تعیین میشود.
تصاویر شخصی با رضایت و کسب اجازه از مشتری منتشر می شوند.
ویژگی های یک چراغ خواب چهره خوب را در این قسمت می توانید ببینید.
سفارش و خرید شما به منزله قبول تمامی شرایط و ضوابط فروشگاه السان می باشد.
پاسخ به پرسش های متداول را از این قسمت می توانید ببینید.

*** نمونه کارها ، مشخصات و قیمت کارهای چهره انجام شده توسط ما را می توانید در این قسمت ببینید .

آباژور سه بعدی :

این آباژور ها به علت سه بعدی بودن دارای جلوه بصری خاص و متفاوت می باشند . برخی از طرح های سه بعدی قابلیت سفارشی سازی مطابق سفارش مشتری را دارند. در این طرح ها می توان نوشته و یا متن دلخواه را در میان کار سه بعدی قرار داد و ترکیبی زیبا ایجاد کرد. در این طرح ها هم از فونت فارسی و هم فونت انگلیسی می توان استفاده کرد. همچنین در صورتی که تمایل به اجرای طرحی سه بعدی که جزء نمونه های داخل فروشگاه نمی باشد نیز اقدام کنید و در صورت امکان طرح مورد نظر اجرا خواهد شد.

 

طراحی اختصاصی آباژور سه بعدی


شرایط و روال کاری سفارش آباژور سه بعدی اختصاصی:

تمامی طرح های سه بعدی که قابلیت سفارشی سازی دارند در برگه مشخصات محصولات سایت مشخص شده اند . در سفارش از طریق وب سایت کافیست بعد از ثبت سفارش و قبل از پرداخت ، در قسمت یادداشت های سفارش ، متن مورد نظر خود را وارد کنید. متن وارد شده می بایست کوتاه بوده تا قابلیت اجرا را داشته باشد. روش دیگر برای سفارش ، خارج از سایت بوده که همانند سفارش آباژور چهره شما می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کرده و طرح و متن انتخابی خود و سایر مشخصات را هماهنگ کنید.

نکات مهم در سفارش آباژور سه بعدی :

– امکان اضافه کردن اسم یا متن به طرح هم به صورت انگلیسی و هم فارسی وجود دارد .
متن انتخابی می بایست حتما کوتاه باشد تا در فضای خالی طرح مورد نظر به صورت خوانا قابل اجرا باشد.
همه آباژور های سه بعدی قابلیت سفارشی سازی در اندازه و سایز را دارند.
سفارش و خرید شما به منزله قبول تمامی شرایط و ضوابط فروشگاه السان می باشد.
پاسخ به پرسش های متدوال را از این قسمت می توانید ببینید.

*** نمونه کارها ، مشخصات و قیمت کارهای سه بعدی را می توانید در این قسمت ببینید .

آباژور تایپوگرافی :

چراغ خواب های تایپوگرافی از جدید ترین آباژور های موجود در بازار بوده و علاقه مندان خاص خود را دارند. این نوع از آباژور برای اولین بار توسط گره السان به صورت عمده و تخصصی طراحی و تولید شدند و هم اکنون نیز بزرگ ترین تولید و عرضه کننده این سبک آباژورها در ایران فروشگاه السان می باشد .این آباژور ها به صورت کامل دارای قابلیت سفارشی سازی اند. شما می توانید علاوه بر سفارش شعر ها و طرح های تایپوگرافی موجود در سایت ، شعر و متن های مورد علاقه خود را نیز به یک چراغ خواب اختصاصی تبدیل کنید و یا به دوستانتان هدیه ای خاص و متفاوت دهید.

 

طراحی اختصاصی آباژور تایپوگرافی


شرایط و روال کاری سفارش آباژور تایپوگرافی اختصاصی:

جهت ساخت آباژور تایپوگرافی اختصاصی کافیست شعر یا طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید. پس از طراحی متن انتخابی شما سایر موارد مانند قاب چراغ ، طرح داخلی و ابعاد نیز هماهنگ شده و کار نهایی اجرا و ارسال خواهد شد. شما می توانید از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کرده و طرح و متن انتخابی خود و سایر مشخصات را هماهنگ کنید.

نکات مهم در سفارش آباژور تایپوگرافی :

– امکان اضافه کردن متن هم به صورت انگلیسی و هم فارسی وجود دارد .
متن انتخابی باید کوتاه باشد تا در فضای خالی طرح مورد نظر به صورت خوانا قابل اجرا باشد.
– در مورد طرح های اختصاصی هزینه طراحی نیز به هزینه کار مورد نظر اضافه خواهد شد.
– همه آباژور های تایپوگرافی قابلیت سفارشی سازی در اندازه و سایز را دارند.
سفارش و خرید شما به منزله قبول تمامی شرایط و ضوابط فروشگاه السان می باشد.
– پاسخ به پرسش های متداول را از این قسمت می توانید ببینید.

*** نمونه کارها ، مشخصات و قیمت کارهای تایپوگرافی آماده را می توانید در این قسمت ببینید .

 

علاوه بر موارد فوق در طراحی اختصاصی چراغ خواب ، امکان اجرا و طراحی انواع تندیس از قبیل تندیس فارغ التحصیلی و یا شرکتی و نیز اجرای انواع آرم و لوگو نیز وجود دارد.
نمونه کارهایی از این موارد را اینجا می توانید ببینید.