چراغ خواب چهره

چراغ خواب چهره چیست؟

یکی از محبوبترین و پرفروش ترین انواع چراغ خواب ها، چراغ خواب چهره است. در این نوع از چراغ ها، چهره دلخواه شما روی صفحه شفاف اکریلیک (صفحه ای مشابه شیشه ولی نشکن) حکاکی شده و توسط پایه نوری چراغ، با تابش نور به صفحه ، چهره حکاکی شده درخشان و نورانی می شود. تفاوت مهم چراغ های چهره با انواع دیگر چراغ ها این است که چراغ خواب های چهره با تصویر ارسالی مشتری ساخته می شوند. ابتدا تصویر انتخاب شده طراحی می شود و سپس طراحی انجام شده روی صفحه اکریلیک حکاکی شده و نهایتا کار نهایی آماده می شود.

علاوه بر این امکان شخصی سازی های بیشتری روی چراغ خواب چهره نیز وجود دارد، مانند: قرار دادن متن یا اسم مورد نظر شما کنار چهره، قرار دادن انواع مختلف طرح های سه بعدی مانند قلب و گل و… کنار چهره و یا امکان قرار دادن طرح یا لوگو اختصاصی کنار چهره. چراغ های چهره بیشترین قابلیت شخصی سازی را در مقایسه با انواع دیگر چراغ خواب ها داشته و در واقع شما می توانید یک هدیه کاملا اختصاصی و طراحی و ساخته شده تحت نظر و سلیقه خودتان را برای عزیزانتان سفارش دهید.

در این نوشته تعدادی از تصاویر و ویدئوهای نمونه کارهای انجام شده و همچنین مشخصات و انواع چراغ های چهره را معرفی می کنیم. همچنین در صورتی که با بالبینگ ها و طرز کار آنها آشنایی ندارید می توانید اطلاعات کامل در مورد مشخصات و نحوه کار بالبینگ ها را در مقاله بالبینگ چیست؟ مطالعه کنید.

 

چراغ خواب چهره

علت محبویت چراغ خواب های چهره

چراغ خواب چهره از پرفروش ترین انواع چراغ خواب هاست و علت آن چیزی نیست جز اختصاصی بودن این نوع از چراغ خواب ها. برخلاف چراغ خواب های سه بعدی یا تایپوگرافی که در آنها یک طرح ثابت حکاکی و اجرا می شود، چراغ خواب های چهره با تصویر شخصی مشتری و به صورت اختصاصی برای مشتری طراحی و تولید می شوند و به همین جهت محبوب ترین نوع چراغ خواب ها هستند.

مهم ترین ویژگی چراغ خواب های چهره

از مهمترین ویژگی این نوع از چراغ ها می توان به زیبایی خیره کننده، قیمت مناسب، دقت بالا در طراحی جزئیات، مصرف بسیار پایین انرژی الکتریکی ،تنوع بسیار زیاد در طرح و مدل، عمر مفید طولانی، امکان شخصی سازی بالا و ساخت کارهای ترکیبی مانند ترکیب کار چهره همراه با طرح های سه بعدی و متن که اصطلاحا چراغ خواب سه بعدی چهره نامیده می شوند اشاره کرد.

انواع چراغ خواب چهره

بسته به نوع پایه استفاده شده در چراغ خواب های چهره می توان سه دسته بندی مختلف را برای چراغ خواب های چهره برشمرد. به صورت کلی پایه های بالبینگ در سه نوع تک رنگ ، چند رنگ و چند رنگ موزیکال تولید می شوند. در پایه تک رنگ نور پایه که همان نور طرح حکاکی شده نیز می باشد همواره یک رنگ دارد و این رنگ هنگام سفارش انتخاب میشود. برای مثال در پایه تک رنگ سفید نور چراغ سفید بوده و قابل تغییر نمی باشد. در پایه چند رنگ ریموت دار ، پایه دارای یک ریموت کنترل می باشد که توسط آن می توان رنگ نور چراغ را به دلخواه در هر زمان تغییر داد یا انواع حالات رقص نور را اجرا کرد. در پایه چند رنگ ریموت دار موزیکال، علاوه بر قابلیت های پایه چند رنگ ریموت دار ، قابلیت پخش موسیقی نیز به پایه افزوده شده است. هر کدام از انواع پایه های اشاره شده در بالا ، خود دارای انواع مختلفی می باشند. مشخصات کامل و تصاویر انواع پایه ها را می توانید در صفحه پایه بالبینگ ببینید.

 

خرید چراغ خواب چهره

نکات مهم در سفارش چراغ خواب های چهره :

نکات زیر از مهم ترین مواردی هستند که هنگام سفارش کار چهره باید به آنها توجه کرد. این موارد روی کیفیت و قیمت کار نهایی تاثیر مهمی دارند.

 • ضخامت صفحه اکریلیک : طرح چراغ خواب روی صفحه اکریلیک حکاکی میشود اما ضخامت این صفحه در تصاویر و نمونه کارها مشخص نیست. استفاده از صفحات با ضخامت کم موجب از دست رفتن استحکام و شکننده شدن صفحه ، عدم تعادل صفحه روی پایه و پایین آمدن کیفیت حکاکی و طول عمر کار میشود. قیمت صفحات با ضخامت کمتر بسیار کمتر بوده و این مورد درصد زیادی در قیمت چراغ خواب تاثیر گذار خواهد بود. برای مثال صفحه اکریلیک با ضخامت ۴ میلیمتر قیمتی دو برابر صفحه ای با ضخامت ۲ میلیمتر دارد و از آنجا که ضخامت ورق با دیدن تصویر چراغ خواب قابل تشخیص نیست امکان ساخت دو چراغ خواب با طرح و شکل و ابعاد کاملا یکسان ولی قیمتی متفاوت در حد دو برابر وجود دارد. در تمامی چراغ خواب های چهره فروشگاه السان از ورق با ضخامت ۴ میلیمتر استفاده شده که بالاترین ضخامت مورد استفاده در چراغ خواب ها می باشد.
 • استفاده از آداپتور : در صورتی که در چراغ از آداپتور استفاده نشود چراغ با برق شهر تغذیه میشود که این موضوع سه اشکال عمده دارد: ۱- امکان برق گرفتگی در چراغ بسیار بالاست و رطوبت محیط، لمس با دست مرطوب و یا وارد کردن شی داخل پایه (مخصوصا توسط کودکان) موجب برق گرفتگی میشود. ۲- مصرف انرژی چراغ بالا می رود. ۳- دمای پایه افزایش یافته و عمر چراغ کم می شود. با استفاده از آداپتور ، تغذیه چراغ با برق ۱۲ ولت انجام می‌گیرد که از نظر برق گرفتگی کاملا بی خطر بوده ، مصرف انرژی آن فوق العاده کمتر و  به علت کاهش دمای کاری ، عمر مفید چراغ بیشتر می شود. در تمامی چراغ خواب های چهره فروشگاه السان از آداپتور ۱۲ ولت ایمن استفاده شده است.
 • هزینه و نحوه ارسال : هنگام سفارش یک محصول از هر فروشگاهی هزینه و روش ارسال مهم هستند. مواردی مانند ارسال با روش های نامطمئن ، عدم تحویل بسته درب منزل ، ارسال بسته بصورتی که کار معیوب شده یا شکسته و دریافت هزینه کارتن و بسته بندی ، مواردی هستند که در برخی فروشگاه ها به مشتری تحمیل می شوند. تمامی سفارشات فروشگاه السان بصورت رایگان و با مطمئن ترین روش و با تحویل درب منزل به سراسر کشور ارسال می شوند. همچنین محصولات دارای راهنمای استفاده و بسته بندی مخصوص بوده که در طول مسیر آسیبی به چراغ وارد نشود. در صورت آسیب دیدن چراغ هنگام ارسال مطابق شرایط و ضوابط فروشگاه ، مسئولیت با فروشگاه بوده و مرسوله مجددا به رایگان ارسال خواهد شد.

با توجه به این که موارد فوق ، در مشاهده تصاویر محصولات قابل تشخیص نیستند ، قبل از خرید از هر فروشگاهی در مورد مشخصات فوق اطمینان کسب کنید. همچنین بعضا دیده شده نمونه تصاویر چراغ خواب های چهره ویرایش ، روتوش و اصلاح شده و سپس به عنوان نمونه کار عرضه می شوند. لذا توصیه می شود به دیدن تصاویر نمونه کار های هیچ فروشگاهی اعتماد نکنید و حتما فیلم چند نمونه کار چهره اجرا شده را مطالبه کرده و از طریق مشاهده فیلم ، کیفیت کار فروشگاه مربوطه را بسنجید. نکات بیشتری در مورد تعیین کیفیت چراغ خواب های چهره را در مقاله کیفیت بالبینگ چهره می توانید مطالعه کنید.

نحوه خرید چراغ خواب چهره :

به طور کلی کیفیت کار چهره تا حد بسیار زیادی بستگی به کیفیت و نوع عکس استفاده شده دارد و همچنین کار چهره کلا به صورت حکاکی دائمی بوده و کار حکاکی شده پس از انجام قابل اصلاح یا تغییر نیست. با توجه به موارد فوق کلیه سفارشات کار چهره در فروشگاه السان با انجام پیش طراحی انجام می پذیرد. با انجام پیش طراحی درواقع شما عکس انتخابی خود را در قالب چراغ خواب نهایی می بینید و سپس و در صورت رضایت از آن، کار نهایی را سفارش می دهید. در واقع شبیه سازی کامپیوتری از عکس شما همراه با مشخصات انتخابی شما انجام شده و سپس سفارش نهایی انجام می شود. با انجام این پروسه احتمال عدم رضایت مشتری از کار نهایی به صفر رسیده و کار تحت نظارت و با تایید مشتری انجام می گیرد. با توجه به موارد گفته شده جهت تایید عکس و پیش طراحی نیاز به تعامل دوطرفه با مشتری بوده ولذا سفارش های کار چهره از طریق سایت ثبت نمی شوند. جهت سفارش از قسمت تماس با ما اقدام به برقراری ارتباط با همکاران ما کنید.

مزایای چراغ خواب های چهره فروشگاه السان :

 • مصرف برق پایین چراغ و ایمنی در برابر برق گرفتگی (با استفاده از آداپتور ۱۲ ولت)
 • کیفیت بالای چراغ خواب و استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید و ساخت بالبینگ
 • بسته بندی اختصاصی و ایمن محصولات و ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور
 • استفاده از صفحه اکریلیک شفاف با ضخامت ۴ میلیمتر ( بالاترین ضحامت ممکن )
 • پخش نور کاملا توزیع شده و یکنواخت در چراغ به علت استفاده از ورق تولید تایوان
 • فعالیت اختصاصی فروشگاه در زمینه طراحی ، ساخت و  خدمات انواع بالبینگ ها
 • پیش طراحی رایگان و مشاهده شبیه سازی چهره قبل از ثبت سفارش کار نهایی
 • خرید امن،مطمئن و قابل پیگیری محصول به علت دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی
 • گارانتی،مهلت تست و خدمات پس از فروش محصولات مطابق شرایط و ضوابط فروشگاه

لینک های مفید در مورد چراغ خواب چهره :

نمونه فیلم چراغ خواب چهره :

در انتها یک فیلم کوتاه از چراغ خواب چهره انجام شده توسط گروه السان به عنوان نمونه قرار می گیرد.

* تمامی تصاویر شخصی موجود در سایت با رضایت و کسب اجازه مشتری قرار داده شده اند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۱ از ۵
از مجموع ۹ رای