بالبینگ اختصاصی

بالبینگ اختصاصی چیست؟

یکی از ویژگی های مهم بالبینگ ها امکان شخصی سازی و طراحی اختصاصی انواع مختلف آنها می باشد. یعنی علاوه بر انواع مختلف و نمونه های متعدد موجود از بالبینگ ها، می توان انواع دیگری مطابق سلیقه خود ساخت یا در نمونه های موجود تغییرات دلخواه اعمال کرد. در واقع شما می توانید مطابق با سلیقه خودتان، چراغ خواب اختصاصی خود را سفارش دهید و یا حتی طرحی که طراحی شده توسط خودتان می باشد را به بالبینگ مد نظر خود اضافه کرده و در نهایت یک بالبینگ اختصاصی تحویل بگیرید! این ویژگی مهم باعث شده که بالبینگ ها یکی از بهترین گزینه ها جهت هدیه دادن در مناسبت های مختلف باشند.

بالبینگ اختصاصی
بالبینگ اختصاصی

در این نوشته مشخصات انواع مختلف بالبینگ های اختصاصی، نحوه ثبت سفارش و شرایط طراحی اختصاصی آنها را بررسی خواهیم کرد. در صورتی که نیاز به آشنایی با اصول کلی و طرز کار این نوع از چراغ خواب ها را دارید پیشنهاد می کنیم ابتدا مقاله بالبینگ چیست؟ را مطالعه کنید تا با مشخصات اصلی و نحوه عملکرد این نوع از چراغ ها آشنا شوید. هر یک از انواع مختلف آباژور های سه بعدی، تایپوگرافی، لوگو و چهره قابل سفارشی سازی و طراحی اختصاصی می باشند که در ادامه هرکدام از این انواع مختلف را بررسی خواهیم کرد. منظور از سفارشی سازی در اینجا، وجود قابلیت تغییر مشخصات چراغ خواب توسط مشتری است. این تغییر مشخصات می تواند به صورت کلی اعمال شود مانند چراغ خواب های چهره که کلا با تصویر چهره مشتری ساخته می شوند یا این که این تغییر به صورت جزئی باشد مانند افزودن یک متن به یک چراغ خواب سه بعدی با طرح مشخصی که از قبل وجود دارد.

بالبینگ اختصاصی چهره:

بدون شک محبوبترین و همچنین پرفروش ترین نوع از بالبینگ ها، بالبینگ چهره است. در این نوع آباژور، چهره دلخواه شما روی صفحه شفاف اکریلیک حکاکی شده و توسط پایه نوری چراغ، با تابش نور به صفحه، چهره حکاکی شده، درخشان و نورانی می شود. این نوع بالبینگ ها اصولا با تصویر ارسالی مشتری ساخته می شوند ولی علاوه بر تصویر، مشتری می تواند شخصی سازی های بیشتری را نیز روی بالبینگ چهره اعمال کند، مانند: قرار دادن متن یا اسم مورد نظر خود کنار چهره، اضافه کردن یک طرح سه بعدی مانند قلب و گل و… کنار چهره و یا افزودن طرح یا لوگو اختصاصی خود کنار چهره. در مجموع بالبینگ چهره بیشترین قابلیت شخصی سازی را در مقایسه با انواع دیگر بالبینگ ها داشته و در واقع یک بالبینگ کاملا اختصاصی و شخصی می باشد. در واقع با آباژور چهره شما می توانید یک هدیه کاملا اختصاصی و طراحی و ساخته شده تحت نظر خودتان را برای عزیزانتان سفارش دهید.

بالبینگ اختصاصی چهره
بالبینگ اختصاصی چهره

بالبینگ اختصاصی سه بعدی:

بالبینگ های سه بعدی دارای جلوه بصری خاص و متفاوتی می باشند و همچنین هزینه و زمان مورد نیاز برای ساخت آنها نیز نسبت به چراغ های چهره کمتر می باشد. طرح های سه بعدی بسیار متنوع هستند و در اشکال گوناگونی از قبیل شکل و الگو های هندسی، طرح بدن حیوانات، اشیاء مختلف و… از قبل طراحی و آماده شده اند. علاوه بر آن برخی از طرح های سه بعدی قابلیت سفارشی سازی بیشتری مطابق سفارش مشتری را نیز دارند. در این طرح ها می توان نوشته و یا متن دلخواه (فارسی یا انگلیسی) و یا حتی طرح یا شکل خاصی را در محل مخصوص طرح سه بعدی قرار داد و ترکیبی متفاوت از بالبینگ سه بعدی اختصاصی را ایجاد کرد. علاوه بر این در صورتی که نیاز به سفارش طرحی سه بعدی از یک شی خاص داشتید که در نمونه های موجود سایت قرار نداشت می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید، در صورت امکان اجرا، طرح مورد نظر تهیه و آماده می شود.

بالبینگ اختصاصی سه بعدی
بالبینگ اختصاصی سه بعدی

بالبینگ اختصاصی تایپوگرافی:

این نوع از بالبینگ ها که برای اولین بار توسط گروه السان در کشور طراحی و تولید شدند و خوشبختانه به خوبی نیز مورد استقبال نیز قرار گرفتند، ویژگی اختصاصی سازی کاملی دارند. این آباژور ها به صورت کامل دارای قابلیت سفارشی سازی اند و شما می توانید علاوه بر سفارش شعر ها و طرح های تایپوگرافی موجود در سایت، شعر و متن های مورد علاقه خود را نیز به یک چراغ خواب اختصاصی تبدیل کنید. متن مورد نظر می تواند هر نوع شعر، ترانه، دلنوشته و یا حتی یک اسم ساده باشد. همچنین در مورد ابعاد نیز می توان طرح های تایپوگرافی را در ابعاد و اشکال سفارشی اجرا کرد و محدویتی از این نظر نیز ندارند. 

بالبینگ اختصاصی تایپوگرافی
بالبینگ اختصاصی تایپوگرافی

بالبینگ اختصاصی لوگو:

از دیگر ویژگی جذاب بالبینگ ها امکان اجرا و طراحی انواع تندیس نوری از قبیل تندیس فارغ التحصیلی، تندیس شرکتی، تندیس یادبود، تندیس های آرم و لوگو و نیز سایر انواع تندیس های شخصی است. این نوع از تندیس های برای دفاتر به عنوان دکوراسیون روی میز و یا نیز به عنوان هدیه تبلیغاتی نیز کاربرد دارند. در ساخت تندیس های نوری ابتدا می بایست طرح مورد نظر از نظر امکان اجرا شدن بررسی شده و سپس طرح انتخابی به صورت چراغ خواب پیش طراحی شده و سپس یک نمونه از آن به عنوان نمونه ارسال می شود و در صورت تایید نهایی، تعداد مورد نظر انجام می شود. فروشگاه السان آمادگی دارد انواع مختلف سفارشات تندیس و لوگو را آماده و به سراسر کشور ارسال کند.

بالبینگ اختصاصی لوگو
بالبینگ اختصاصی لوگو

سخن پایانی:

در این نوشته انواع مختلف بالبینگ ها را نظر امکان شخصی سازی آنها بررسی کردیم و همین طور جهت آشنایی بیشتر تصاویری از انواع مختلف آنها نیز قرار داده شد. جهت هرگونه مشاوره و یا راهنمایی بیشتر می توانید از قسمت تماس با ما با همکاران ما در ارتباط باشید.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲۷ رای