سفارش بالبینگ اختصاصی

یکی از ویژگی های مهم بالبینگ ها امکان شخصی سازی و طراحی اختصاصی انواع بالبینگ ها می باشد. در واقع شما می توانید مطابق با سلیقه خودتان ، چراغ خواب اختصاصی خود را سفارش دهید یا حتی طرح ساخته و طراحی شده توسط خودتان را به شکل چراغ خواب تحویل بگیرید!

سفارش بالبینگ اختصاصی

در این نوشته روال کاری و شرایط طراحی اختصاصی انواع بالبینگ ها را بیان خواهیم کرد. در صورتی که نیاز به آشنایی با اصول کلی و طرز کار چراغ خواب ها و سایر مشخصات آنها را دارید ابتدا مقاله بالبینگ چیست؟ را مطالعه کنید. انواع مختلف آباژور های سه بعدی ، تایپوگرافی و چهره قابل سفارشی سازی و طراحی اختصاصی می باشند که در ادامه هرکدام از این انواع مختلف را بررسی خواهیم کرد.

بالبینگ اختصاصی چهره :

یکی از محبوبترین و پرفروش ترین انواع چراغ خواب ، آباژور اختصاصی چهره یا همان بالبینگ چهره است. در این نوع آباژور ، چهره دلخواه شما روی صفحه شفاف اکریلیک حکاکی شده و توسط پایه نوری چراغ ، با تابش نور به صفحه ، چهره حکاکی شده درخشان و نورانی می شود. این نوع بالبینگ ها با تصویر ارسالی شما ساخته می شوند. ابتدا تصویر ارسالی شما طراحی می شود و سپس تبدیل به بالبینگ چهره می شود. علاوه بر این شما می توانید شخصی سازی های بیشتری روی بالبینگ چهره اعمال کنید ، مانند: درخواست قرار دادن متن یا اسم مورد نظر شما کنار چهره ، قرار دادن یک طرح سه بعدی مانند قلب و گل و… کنار چهره و یا امکان قرار دادن طرح یا لوگو اختصاصی خود کنار چهره. بالبینگ چهره بیشترین قابلیت شخصی سازی را در مقایسه با انواع دیگر بالبینگ ها داشته و در واقع با آباژور چهره شما می توانید یک هدیه کاملا اختصاصی و طراحی و ساخته شده تحت نظر خودتان را برای عزیزانتان سفارش دهید.

بالبینگ اختصاصی چهره

نکات مهم در مورد سفارش بالبینگ اختصاصی چهره :

بالبینگ اختصاصی سه بعدی :

بالبینگ های سه بعدی دارای جلوه بصری خاص و متفاوت می باشند و همچنین هزینه و زمان مورد نیاز برای ساخت آنها کمتر می باشد. برخی از طرح های سه بعدی قابلیت سفارشی سازی مطابق سفارش مشتری را دارند. در این طرح ها می توان نوشته و یا متن دلخواه (فارسی یا انگلیسی) را در محل مخصوص طرح سه بعدی قرار داد و ترکیبی زیبا ایجاد کرد همچنین در مورد ابعاد نیز می توان طرح های سه بعدی را در ابعاد سفارشی اجرا کرد. علاوه بر این در صورتی که تمایل به اجرای طرحی سه بعدی که جزء نمونه های داخل فروشگاه نمی باشد دارید با ما در تماس باشید.

بالبینگ اختصاصی سه بعدی

نکات مهم در مورد سفارش بالبینگ اختصاصی سه بعدی :

بالبینگ اختصاصی تایپوگرافی :

این نوع از بالبینگ ها برای اولین بار توسط گروه السان در کشور طراحی و تولید شدند و خوشبختانه به خوبی نیز مورد استقبال نیز قرار گرفتند. این آباژور ها به صورت کامل دارای قابلیت سفارشی سازی اند. شما می توانید علاوه بر سفارش شعر ها و طرح های تایپوگرافی موجود در سایت ، شعر و متن های مورد علاقه خود را نیز به یک چراغ خواب اختصاصی تبدیل کنید ، همچنین در مورد ابعاد نیز می توان طرح های تایپوگرافی را در ابعاد سفارشی اجرا کرد. در صورت نیاز امکان مشورت با طراح اختصاصی تایپوگرافی برای انجام متن های شخصی نیز وجود دارد.

بالبینگ اختصاصی تایپوگرافی

نکات مهم در مورد سفارش بالبینگ اختصاصی سه بعدی :

بالبینگ اختصاصی لوگو :

علاوه بر موارد فوق در طراحی اختصاصی چراغ خواب ، امکان اجرا و طراحی انواع تندیس نوری از قبیل تندیس فارغ التحصیلی ، تندیس شرکتی ، تندیس یادبود ، تندیس های آرم و لوگو و نیز تندیس های شخصی نیز وجود دارد. در ساخت تندیس های نوری ابتدا می بایست طرح مورد نظر از نظر امکان اجرا داشتن بررسی شده و سپس طرح انتخابی به صورت چراغ خواب پیش طراحی شده و یک نمونه از آن به عنوان نمونه ارسال می شود. فروشگاه السان آمادگی دارد در تعداد بالا سفارشات تندیس و لوگو را آماده و به سراسر کشور ارسال کند.

بالبینگ اختصاصی لوگو

نکات مهم در مورد سفارش بالبینگ اختصاصی لوگو :

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۲ از ۵
از مجموع ۲۲ رای