بارگذاری تصاویر

در قسمت زیر ابتدا نامی که جهت ثبت سفارش در سایت استفاده کرده اید یا شماره سفارش خود را وارد کرده و سپس تصویر و یا تصاویر مورد نظر خود را انتخاب کرده و روی دکمه ارسال تصاویر بارگذاری شده کلیک کنید. تا نمایش پیام ارسال موفقیت آمیر تصاویر صبر کنید. پس از ارسال تصاویر، به صفحه صورت حساب بازگشته و سفارش خود را تکمیل کنید.

{ در صورتی که انجام سفارش با روش پیش طراحی و پیش نمایش را انتخاب کرده اید، بهتر است چند عکس ارسال کنید. یکی از تصاویر ارسال شده که از نظر کیفیت مناسب تر است انتخاب شده و طراحی می شود. پس از تکمیل طراحی، تصویر پیش نمایش طراحی جهت تایید برای شما ارسال می شود. در صورتی که طرح مورد تایید شما بود، کار نهایی انجام می شود. در صورتی که هیچ یک از تصاویر شما کیفیت لازم را برای انجام کار نداشته باشد سفارش شما کنسل شده و کل هزینه واریز شده عودت داده می شود. در صورت کنسل شدن سفارش توسط مشتری پس از انجام طراحی، 40 هزار تومان از مبلغ واریز شده کسر شده و باقی مبلغ عودت داده می شود. }

  • مشخصات تصویر مناسب: تصویر چهره ترجیحا تمام رخ، بدون عینک آفتابی، بدون کلاه، بدون استیکر و سایر موارد افزوده شده باشد، چهره واضح و بدون سایه شدید و یا نور شدید باشد، چهره برش نخورده و عکس کامل و بدون ویرایش باشد، عکس با فاصله زیاد گرفته نشده باشد ولی چهره و بالاتنه در کادر عکس کاملا مشخص باشند، در مورد عکس دو نفره، چهره دو نفر کاملا نزدیک بهم باشند. 
  • در صورتی که هنگام سفارش، جا کلیدی یا جعبه چوبی نیز انتخاب کرده اید، آنها نیز با همان تصویر انتخاب و طراحی شده ساخته می شوند / حداکثر حجم قابل قبول برای بارگذاری 10 مگابایت و در فرمت های jpeg,pdf,jpg,png می باشد / تصویر سه نفره و یا بیشتر قابل انجام نیست / علاوه بر فرم زیر می توانید از قسمت تماس با ما و با روش های دیگر ارتباطی نیز تصاویر خود را ارسال کنید.
  • پس از ارسال تصاویر، به صفحه صورت حساب بازگشته و سفارش خود را تکمیل کنید در غیر اینصورت بصورت خودکار و پس از 24 ساعت تصاویر شما حذف خواهند شد.

Accepted file types: jpeg, pdf, jpg, png, Max. file size: 10 MB.
Accepted file types: jpeg, pdf, jpg, png, Max. file size: 10 MB.
Accepted file types: jpeg, pdf, jpg, png, Max. file size: 10 MB.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .