مدت زمان انجام و تحویل

مدت زمان انجام و تحویل بالبینگ های آماده

کلیه سفارشات کار های آماده مانند بالبینگ های سه بعدی و تایپوگرافی موجود در سایت ، حداکثر ۵ روز کاری بعد از ثبت سفارش ، مرسوله تحویل اداره پست می شود. زمان ارسال نیز ۲ تا ۴ روز کاری(بسته به مقصد و روش ارسال) می باشد. مجموع زمان : بین ۷ تا ۹ روز کاری.

  • در صورت ارسال مرسوله به صورت پست ویژه (در صورت واجد شرایط بودن مقصد پستی) زمان تحویل کار کمتر خواهد بود.

مدت زمان انجام و تحویل بالبینگ چهره

سفارش کار چهره می تواند به دو صورت بدون انجام پیش طراحی و یا با انجام پیش طراحی انجام می شود.

روش اول، انجام کار با پیش طراحی عکس توسط طراح :

در این روش ابتدا عکس مورد نظر شما برای طراح ارسال شده و توسط طراح ، طراحی می شود، سپس عکس نمونه طراحی انجام شده برای شما ارسال شده و بعد از تایید طراحی، کار اصلی انجام خواهد شد.(شما با دیدن عکس طراحی انجام شده در واقع عکس انتخاب شده را در حالت چراغ خواب که همان کار نهایی می باشد، قبل از انجام کار نهایی می بینید و پس از آن هزینه پرداخت می کنید) در این حالت کل روال آماده سازی حدودا ۵ روز کاری و زمان ارسال نیز ۲ تا ۴ روز کاری(بسته به مقصد و روش ارسال) می باشد. مجموع زمان : بین ۷ تا ۹ روز کاری.

روش دوم، انجام کار بدون پیش طراحی :

در این روش پیش طراحی از عکس شما انجام نشده و کار اصلی در ابتدا انجام خواهد شد. از آنجا که کار آباژور چهره حکاکی دائمی می باشد،بعد از انجام کار اصلی امکان تعویض عکس و یا تغییر در عکس نخواهد بود. در این روش آماده سازی ۲ روز کاری و زمان ارسال نیز ۲ تا ۴ روز کاری(بسته به مقصد و روش ارسال) می باشد. مجموع زمان : بین ۴ تا ۶ روز کاری.

  • در صورت ارسال مرسوله به صورت پست ویژه (در صورت واجد شرایط بودن مقصد پستی) زمان تحویل کار کمتر خواهد بود.
  • انجام پیش طراحی رایگان بوده و هزینه هر دو روش یکسان می باشد.
  • پیشنهاد ما انجام کار به روش اول می باشد زیرا کار تحت نظر شما و با کیفیت مطلوب تر انجام خواهد شد.
نحوه ارسال سفارشات

کلیه سفارشات فروشگاه السان اعم از کار بالبینگ چهره یا بالبینگ های آماده ، از طریق اداره پست ، با روش ارسال پیشتاز و همچنین رایگان به سراسر کشور ارسال می شوند. کلیه سفارشات از اصفهان ارسال شده و همچنین محصولات دارای راهنمای استفاده و بسته بندی مخصوص بوده که در طول مسیر آسیبی به چراغ وارد نشود. در صورت آسیب دیدن چراغ هنگام ارسال مطابق شرایط و ضوابط فروشگاه ، مسئولیت با فروشگاه بوده و مرسوله مجددا به رایگان ارسال خواهد شد.

پیگیری سفارشات

مراحل انجام سفارش های ثبت شده توسط پیامک و ایمیل اطلاع رسانی می شود. پس از ارسال مرسوله نیز کد رهگیری مرسوله توسط اداره پست به شماره ثبت شده مشتری پیامک خواهد شد که می توانید توسط کد ارسال شده مرسوله پستی را از طریق قسمت رهگیری سفارشات سایت اداره پست پیگیری کنید. همچنین از قسمت تماس با ما می توانید در هر زمان با همکاران ما در ارتباط باشید.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۱ از ۵
از مجموع ۱۸ رای