تندیس چهره بهترین هدیه

یکی از لذت بخش ترین لحظات زندگی هر فرد، هدیه گرفتن و هدیه دادن است. انتخاب هدیه ای مناسب شاید در نظر اول بسیار ساده به نظر برسد اما در عمل یکی از کارهای سخت و پیچیده است. انتخاب یک هدیه مناسب و در خور شان که هم از نظر هزینه مناسب بوده و هم سوپرایز کننده و منحصر به فرد و همچنین ماندگار باشد کار ساده ای نیست. شاید بتوان گفت بهترین هدیه ای که می توان برای کسی تهیه کرد ، هدیه ای است که مختص او و به صورت اختصاصی برای او تهیه و تولید شده باشد. ما به عنوان یک هدیه اختصاصی تندیس چهره را به شما پیشنهاد میکنیم!

 

تندیس چهره

تندیس چهره چیست؟

تندیس نوری چهره که با نام های بالبینگ چهره ، چراغ خواب چهره یا آباژور چهره نیز نامیده می شود از محبوب ترین انواع بالبینگ هاست. توسط تندیس چهره شما می توانید تصویر چهره عزیزان خود را به راحتی و با قیمت مناسب تبدیل به یک تندیس چهره نورانی کرده و هدیه ای جذاب ، متفاوت و ماندگار به عزیزان خود دهید. تندیس چهره از یک صفحه شفاف از جنس اکریلیک (صفحه ای مشابه شیشه ولی نشکن) که تصویر دلخواه روی آن حکاکی می شود تشکیل شده است. صفحه حکاکی شده روی یک پایه چوبی که دارای منبع نوری است قرار گرفته و با تابش نور منبع نوری از داخل پایه به صفحه شفاف، چهره حکاکی شده نورانی و مشخص می شود. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار این چراغ ها دارید می توانید صفحه بالبینگ چیست؟ را مطالعه کنید.

انواع تندیس چهره :

تندیس های نوری بر اساس نوع پایه نوری آنها به سه دسته مختلف تقسیم بندی می شوند. پایه تک رنگ ، پایه چند رنگ ریموت دار ، پایه چند رنگ ریموت دار موزیکال. در پایه تک رنگ نور پایه که همان نور چهره حکاکی شده هم می باشد همواره یک رنگ دارد و این رنگ هنگام سفارش انتخاب میشود. در پایه چند رنگ ریموت دار ، پایه دارای یک ریموت کنترل می باشد که توسط آن می توان نور پایه را به دلخواه در هر زمان تغییر داد یا انواع حالات رقص نور را اجرا کرد. در پایه چند رنگ ریموت دار موزیکال ، علاوه بر قابلیت های پایه چند رنگ ریموت دار ، قابلیت پخش موسیقی نیز به پایه افزوده شده است. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد پایه ها دارید می توانید مشخصات کامل و تصاویر انواع پایه ها را در صفحه پایه بالبینگ بخوانید.

نحوه خرید تندیس چهره :

به طور کلی کیفیت یک تندیس چهره چهره تا حد بسیار زیادی بستگی به کیفیت و نوع عکس استفاده شده دارد و همچنین کار تندیس چهره کلا به صورت حکاکی دائمی بوده و کار حکاکی شده پس از انجام قابل اصلاح یا تغییر نیست. با توجه به موارد فوق کلیه سفارشات تندیس نوری چهره در فروشگاه السان با انجام پیش طراحی انجام می پذیرد. با انجام پیش طراحی درواقع شما عکس انتخابی خود را در قالب چراغ خواب نهایی می بینید و سپس و در صورت رضایت از آن، کار نهایی را سفارش می دهید. در واقع شبیه سازی کامپیوتری از عکس شما همراه با مشخصات انتخابی شما انجام شده و سپس سفارش نهایی انجام می شود. با انجام این پروسه احتمال عدم رضایت مشتری از کار نهایی به صفر رسیده و کار تحت نظارت و با تایید مشتری انجام می گیرد. با توجه به موارد گفته شده جهت تایید عکس و پیش طراحی نیاز به تعامل دوطرفه با مشتری بوده ولذا سفارش های تندیس چهره از طریق سایت ثبت نمی شوند. جهت سفارش تندیس های چهره از قسمت تماس با ما اقدام به برقراری ارتباط با همکاران ما کنید.

مدت زمان انجام و تحویل تندیس چهره :

در صورت انجام کار همراه با پیش طراحی بسته به مقصد و روش پستی نیاز به  ۵ تا ۸ روز کاری ، در صورت انجام کار بدون پیش طراحی بسته به مقصد و روش پستی نیاز به  ۳ تا ۴ روز کاری و در صورت انجام کار به صورت فوری و خارج از نوبت با انجام پیش طراحی و سریع ترین روش پستی نیاز به ۲ تا ۳ روز کاری زمان می باشد.

قیمت تندیس چهره :

مشاهده لیست قیمت تندیس های چهره

مزایای تندیس های نوری فروشگاه السان :

  • مصرف برق پایین چراغ و ایمنی در برابر برق گرفتگی (با استفاده از آداپتور ۱۲ ولت)
  • کیفیت بالای چراغ خواب و استفاده از بهترین مواد اولیه در تولید و ساخت بالبینگ
  • بسته بندی اختصاصی و ایمن محصولات و ارسال سریع و رایگان به سراسر کشور
  • استفاده از صفحه اکریلیک شفاف با ضخامت ۴ میلیمتر ( بالاترین ضحامت ممکن )
  • پخش نور کاملا توزیع شده و یکنواخت در چراغ به علت استفاده از ورق تولید تایوان
  • فعالیت اختصاصی فروشگاه در زمینه طراحی ، ساخت و  خدمات انواع بالبینگ ها
  • پیش طراحی رایگان و مشاهده شبیه سازی چهره قبل از ثبت سفارش کار نهایی
  • خرید امن،مطمئن و قابل پیگیری محصول به علت دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی
  • گارانتی،مهلت تست و خدمات پس از فروش محصولات مطابق شرایط و ضوابط فروشگاه 

نکات مهم در سفارش تندیس های چهره :

نکات زیر از مهم ترین مواردی هستند که هنگام سفارش تندیس های نوری باید به آنها توجه کرد. این موارد روی کیفیت و قیمت نهایی تندیس ها تاثیر مهمی دارند.

 • ضخامت صفحه اکریلیک : طرح تندیس روی صفحه اکریلیک حکاکی میشود اما ضخامت این صفحه در تصاویر و نمونه کارها مشخص نیست. استفاده از صفحات با ضخامت کم موجب از دست رفتن استحکام و شکننده شدن صفحه ، عدم تعادل صفحه روی پایه و پایین آمدن کیفیت حکاکی و طول عمر کار میشود. قیمت صفحات با ضخامت کمتر بسیار کمتر بوده و این مورد درصد زیادی در قیمت تندیس تاثیر گذار خواهد بود. برای مثال صفحه اکریلیک با ضخامت ۴ میلیمتر قیمتی دو برابر صفحه ای با ضخامت ۲ میلیمتر دارد و از آنجا که ضخامت ورق با دیدن تصویر تندیس نوری قابل تشخیص نیست امکان ساخت دو تندیس نوری با طرح و شکل و ابعاد کاملا یکسان ولی قیمتی متفاوت در حد دو برابر وجود دارد. در تمامی تندیس های چهره فروشگاه السان از ورق با ضخامت ۴ میلیمتر استفاده شده که بالاترین ضخامت مورد استفاده در تندیس ها می باشد.
 • استفاده از آداپتور : در صورتی که در چراغ از آداپتور استفاده نشود چراغ با برق شهر تغذیه میشود که این موضوع سه اشکال عمده دارد: ۱- امکان برق گرفتگی در چراغ بسیار بالاست و رطوبت محیط، لمس با دست مرطوب و یا وارد کردن شی داخل پایه (مخصوصا توسط کودکان) موجب برق گرفتگی میشود. ۲- مصرف انرژی چراغ بالا می رود. ۳- دمای پایه افزایش یافته و عمر چراغ کم می شود. با استفاده از آداپتور ، تغذیه چراغ با برق ۱۲ ولت انجام می‌گیرد که از نظر برق گرفتگی کاملا بی خطر بوده ، مصرف انرژی آن فوق العاده کمتر و  به علت کاهش دمای کاری ، عمر مفید چراغ بیشتر می شود. در تمامی تندیس های چهره فروشگاه السان از آداپتور ۱۲ ولت ایمن استفاده شده است.
 • هزینه و نحوه ارسال : هنگام سفارش یک محصول از هر فروشگاهی هزینه و روش ارسال مهم هستند. مواردی مانند ارسال با روش های نامطمئن ، عدم تحویل بسته درب منزل ، ارسال بسته بصورتی که کار معیوب شده یا شکسته و دریافت هزینه کارتن و بسته بندی ، مواردی هستند که در برخی فروشگاه ها به مشتری تحمیل می شوند. تمامی سفارشات فروشگاه السان بصورت رایگان و با مطمئن ترین روش و با تحویل درب منزل به سراسر کشور ارسال می شوند. همچنین محصولات دارای راهنمای استفاده و بسته بندی مخصوص بوده که در طول مسیر آسیبی به چراغ وارد نشود. در صورت آسیب دیدن چراغ هنگام ارسال مطابق شرایط و ضوابط فروشگاه ، مسئولیت با فروشگاه بوده و مرسوله مجددا به رایگان ارسال خواهد شد.

با توجه به این که موارد فوق ، در مشاهده تصاویر محصولات قابل تشخیص نیستند ، قبل از خرید از هر فروشگاهی در مورد مشخصات فوق اطمینان کسب کنید. همچنین بعضا دیده شده نمونه تصاویر تندیس های چهره ویرایش ، روتوش و اصلاح شده و سپس به عنوان نمونه کار عرضه می شوند. لذا توصیه می شود به دیدن تصاویر نمونه کار های هیچ فروشگاهی اعتماد نکنید و حتما فیلم چند نمونه کار تندیس چهره اجرا شده را مطالبه کرده و از طریق مشاهده فیلم ، کیفیت کار فروشگاه مربوطه را بسنجید. نکات بیشتری در مورد تعیین کیفیت تندیس های چهره را در مقاله کیفیت بالبینگ چهره می توانید مطالعه کنید.

* تمامی تصاویر شخصی موجود در سایت با رضایت و کسب اجازه مشتری قرار داده شده اند.
* نمونه کار ها و انواع مختلف تندیس های چهره را در صفحه بالبینگ چهره می توانید مشاهده کنید.

نمونه فیلم تندیس چهره :

در انتها یک فیلم کوتاه از تندیس نوری چهره موزیکال انجام شده توسط گروه السان به عنوان نمونه قرار می گیرد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۲ از ۵
از مجموع ۲۵ رای